BackUp ergonomikus iskolatáska hátizsák – Pegazus

BackUp ergonomikus iskolatáska hátizsák – Pegazus
Anatómiai iskolatáska elsős lányoknak

A misztikus lényeket ábrázoló minta nagyon divatos a kisebb lányok körében, így a BackUp ergonomikus iskolatáska hátizsák – Pegazus biztosan nagyon tetszeni fog mindegyiküknek. A kellemes pasztell színvilágú táskán szárnyas lovak szundikálnak. Az unikornisos iskolatáska szettek nagyon kedveltek a lányok körében, ezzel az újdonságként ható unikornisos iskolatáskával pedig még divatosabb lehetsz!

Az ergonómiai iskolatáska az első osztályos lányok igényeinek megfelelően több rekesszel és kisebb zsebekkel rendelkezik, amelybe könnyen elrendezhető az iskolafelszerelés. Könnyű és strapabíró anyagból készült, minőségi iskolatáska. 1-2 osztályos gyerekeknek ideális, akiknek nem kell naponta sok tankönyvet cipelni. A BackUp anatómiai iskolatáska akár szabadidős tevékenységekhez, kiránduláshoz is jól használható.

Unikornis, pegazus mintás iskolatáska szettek

Termékjellemzők:

– 3 rekeszes

– elején zseb

– gumis mappa nem tárolható benne, szabvány A4 tankkönyv méretű

– Elején egy cipzáras zsebbel

– Legnagyobb rekeszében füzetelválasztóval

– 2 kisebb cipzáras zseben kívül külön kialakított zsebek vannak pen drive-nak, mobil telefonnak és töltőnek, fülhallgatónak, apró pénznek, kulcstartóval

– A rekeszek cipzárral záródnak, különleges fogantyúval vannak ellátva

– Oldalán 1-1 hálós zsebbel

– Állítható szivacsos vállpántok

– Ergonomikus hátizsák: a hátlap a gerinc mentén párnázott, merevített